Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

W jednym kierunku, nie oznacza jedną drogą - dobrze gdybyśmy zaczęli to szanować. Życie to nie sprint, nie wszyscy biegniemy w jednym tempie. To okej, jeśli potrzebujesz stanąć z boku i wziąć trzy głębokie wdechy.

 

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Niektórzy dostają od życia bilet na samolot w biznesklasie, na pokładzie, którego serwują schłodzone prosecco. Inni do Rzymu jadą przez Radom, po drodze łapią gumę, a na poboczu, wymieniając koło poznają ziomków na dobre i na złe.

 

Niektóre trasy prowadzące do Rzymu są wyboiste i kręte. Niektórzy trafiają na drogę szybkiego ruchu, inni stoją w wielogodzinnych korkach.

 

To, że zmierzamy w jednym kierunku, nie oznacza, że wszyscy dotrzemy tam jedną drogą. Ale czy nie będzie super, usiąść w tym Rzymie i pooglądać zupełnie różne zdjęcia z tej podróży?

 

W jednym kierunku, nie oznacza jedną drogą – dobrze gdybyśmy zaczęli to szanować. Życie to nie sprint, nie wszyscy biegniemy w jednym tempie. To okej, jeśli potrzebujesz stanąć z boku i wziąć trzy głębokie wdechy. Może dotrzesz do celu chwilę później, ale bez zadyszki.

 

Głupio jest mierzyć wszystkich swoją miarą. Odhaczać w głowie, które punkty z naszej listy zaliczyli. Kim jesteśmy i dlaczego pozwalamy sobie na myślenie ‘mi też nie było prosto, jemu też nie musi’. Z jakiego powodu rozstawiamy przeszkody na cudzych autostradach, jednocześnie oczekując, że dotrze do celu w planowanym czasie.

 

Wszyscy chcemy happy endów. Wszyscy chcemy zrobić zdjęcie opalonej twarzyczki na rzymskim deptaku. Dotrzemy tam, wiem to. Każdy swoją ścieżką, każdym w swoim tempie.

 

Podziel się!

Podobne artykuły

Nie znaczy nie

Bardzo długo nie mogłam zrozumieć statystyk, które wskazywały na to, że większość ofiar przemocy seksualnej dobrze zna swoich oprawców. Przecież gwałcili i obmacywali obleśni faceci w ciemnych uliczkach, a nie nasi wyperfumowani i dobrze ubrani koledzy.

Dobro ma się dobrze + KONKURS z mo.ment!

Wierzę w bezinteresowność. Chce wierzyć, że ma się co najmniej tak samo dobrze jak korupcja, nieuczciwi ludzie i przemoc domowa. Wciąż spotykam ludzi, którzy są aniołami.

Dekolt do pasa, rozporek do połowy uda.

To uwalniające, kiedy zrozumiesz, że najbardziej atrakcyjna możesz być w golfie. To przychodzi z czasem, kiedy znasz już swoje ciało, ale znasz też sztuczki. Masz świadomość, że nogi to twój atut, ale nie musisz nimi załatwiać biznesów z płcią przeciwną.