PSYCHOTEST: 15 pytań dla par

Przez Internet przetoczyła się informacja o doświadczeniu przygotowanym przez amerykańskich naukowców, które udowadnia że wystarczy 36 pytań, żeby zakochać się w drugiej osobie. Szczerość i otwartość wobec partnera ma według nich wzbudzić falę intensywnych uczuć i sprawić, że strzała Amora będzie celna jak nigdy wcześniej. Z metodą można się zgadzać lub nie, można mieć również wątpliwości co do samych pytań. Moje zaufanie co do amerykańskich naukowców zawsze było co najmniej wątpliwe, dlatego dzisiaj autorska lista 15 naprawdę istotnych pytań, które pozwolą Ci sprawdzić na ile pasujesz do swojej drugiej połówki. Elementarne wybory, proste odpowiedzi i już wiesz ile dzieli Was od idealnego związku.

(Każda Wasza identyczna odpowiedź to jeden punkt)

 1. McDonald’s vs KFC.
 2. Do kina vs na flim.
 3. Nutella vs masło orzechowe.
 4. Polsat vs TVN.
 5. Prysznic vs wanna.
 6. Pepsi vs Coca-cola.
 7. Poranki vs noce.
 8. Jajko na twardo vs jajko na miękko.
 9. Serce vs mózg.
 10. Lato vs zima.
 11. Nike vs Adidas.
 12. Kot vs pies.
 13. All inclusive vs boso przez świat.
 14. Stany vs Skandynawia.
 15. Android vs IOS.

 

Wyniki:

13-15pkt JUHU! Jesteście idealną parą a Wasze życie usłane będzie różami. Na dzień dobry odpada Wam 90% kłótni o naprawdę istotne rzeczy! Oboje wiecie do czego dążycie, a prawdopodobieństwo stworzenia wzorowego związku jest tak duże, jak wiedza autorki bloga na temat lasów tropikalnych.

9-12pkt Jest okej. Może nie jesteście dwoma połówkami arbuza, ani nawet zagubionymi we wszechświecie odłamkami energii, ale coś Was łączy. Zdarza Wam się pokłócić w sklepie o to jakiej marki kofeinowo-bąbelkowe cudo kupić, ale jest wiele kwestii, dzięki którym dacie przejść wspólnie przez życie.

8-5pkt Nie ma szału. Może Amor swoją strzałą strącił pył z Twojej marynareczki a Ty uwierzyłeś, że to wielka miłość? Możecie walczyć o to uczucie, ale dzielące Was różnice nie będą działały na Waszą korzyść. Przed Wami wyboista ścieżka…

4-0pkt Nie żebym cokolwiek sugerowała ale to chyba idealny moment, żeby odpalić Tindera w celu poszukiwania szczęścia i miłości, której jest tam pod dostatkiem dla wszystkich zagubionych duszyczek.

Na zawsze Wasza
Nieomylna Specjalistka ds. związków
W.
XOXO

Podziel się!

Podobne artykuły