12274383_10203806872771961_7182391922448463517_nCześć, dzień dobry!

Mam na imię Weronika. Piszę odkąd pamiętam. W 2013 roku, w trakcie podróży w mojej głowie zrodził się pomysł stworzenia platformy, na której będę mogła dzielić się swoimi przygodami – tak powstał blog. Później, przez wzgląd na osiadły tryb życia, artykuły podróżnicze zostały zastąpione wpisami o ludziach i ich codzienności. Jestem blogerką, wierną fanką bibliotek i czekolady, ulubioną córką swojego taty, baczną obserwatorką.
Trochę za dużo myślę i zbyt wiele chcę, wciąż wierzę, że mogę mieć wszystko. Marzę o dniu, w którym porzucę etat, na rzecz pisarskiej kariery.
Jak będę duża to będę pisała świetne kryminały jak Agata Christie i przeprowadzała wywiady jak Ellen DeGeneres. Innej opcji nie widzę.

To super, że tutaj trafiłeś. Każdy czytelnik jest jak nutella na moje serce.

 

Większość artykułów przejaskrawia rzeczywistość i trochę zbyt dużo w nich ironii. Wielokrotnie są czarno-białe. Tak jak ja. Chcę zmuszać ludzi do myślenia. Zadawać im pytania, pobudzać do zmian, do ponownego definiowani priorytetów. Chcę inspirować i pomóc znajdywać odpowiedzi. Nie wiem jeszcze wszystkiego, ale chętnie dzielę się tym, co już mam.

Chcesz pogadać? Dorzucić swoje trzy grosze? Zaproponować mi diament na czwarty palec? Zapytać o adres, na który możesz podesłać słoik nutelli? Świetnie, pisz tutaj:

czesc@ladnezycie.com