Dekalog kobiety idealnej

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne walentynki, a Ty już znasz swoje plany? Bridget na ekranie, porozciągany sweter i kot na kolanach. Kolejny rok z rzędu czujesz się jak nieudacznik zagubiony wśród par żywiących się miłością? Stop! Ten rok może wyglądać inaczej. Już dziś wprowadź w życie dekalog kobiety idealnej i zdobądź księcia na białym koniu a wszystkie smutki odejdą w niepamięć. #niepotwierdzoneinfo

  1. Co może być bardziej irytującego niż niezdecydowana kobieta? Każde wyjście do kina staje się udręką a wybór filmu trwa tak długo, że prawie udaje się Wam przegapić reklamy. Od dziś miej swoje zdanie i wiedz czego chcesz. Jednocześnie pamiętaj, że to mężczyzna musi podejmować decyzje, aby czuć się wystarczająco samczo. Zatem bądź zdecydowana i w tym samym momencie pozwalaj decydować facetowi.
  1. Nic tak nie kręci facetów jak drapieżne kocice. Zainwestuj w ostry look, opracuj spojrzenie, od którego miękną kolana i naucz się mruczeć. Nie zapominaj także o głęboko utrwalonym modelu pobożnej niewiasty. Nie ubieraj się, zatem zbyt wyzywająco, żeby osobnik płci męskiej nie pomyślał, że zniewalające spojrzenie to wszystko co możesz mu zaoferować.
  1. Każdy mężczyzna pragnie wysportowanej dziewczyny, którą będzie mógł się pochwalić wśród kolegów. Latem możecie wyskoczyć posurfować, zimą pokaż mu triki na snowboardzie. Jednakże nie zapominaj, że preferowany typ damskiej figury to ‘więcej ciała do kochania’. Zatem ćwicz, jednocześnie utrzymując kobiece kształty. Przecież to takie naturalne, że im bliżej Ci do wymarzonego płaskiego brzucha tym proporcjonalnie rośnie Twój biust, prawda?
  1. Niezaprzeczalnie bądź osobą oczytaną i inteligentną.  Nie pozwól by mężczyzna nudził się w Twoim towarzystwie. Bądź zatem przygotowana aby podyskutować na tematy z wielu dziedzin, nie wykluczając sytuacji ekonomicznej dzieci z trzeciego świata jak i ciekawostek dotyczących wymiany oleju w samochodzie. Nie dopuść jednak do sytuacji, w której on poczuje się od Ciebie głupszy. Pamiętaj – on jest inteligencją narodu, Ty tu tylko sprzątasz.
  1. Bądź osobą niezależną, pokaż światu, że sama świetnie potrafisz o siebie zadbać. Zarabiaj dobre pieniądze, tak aby on przez chwilę nie pomyślał, że jesteś z nim z powodu kwestii finansowych. Postaraj się także dopasować do modelu matki polki. Udowodnij mu, że nie w głowie Ci kariera a to, o czym skrycie marzysz to życie na jego utrzymaniu i wychowywanie waszej trójki dzieci.
  1. Bardzo istotny jest etap zdobywania. Bądź niedostępna i tajemnicza, daj mu czas na rozszyfrowanie Twojej nieprzeniknionej duszy. Wiadomo, im więcej wyda na bukiety róż tym bardziej będzie Cię potem cenił. Uważaj jednak, aby długi okres oczekiwania go nie zniechęcił. Dawaj mu oznaki zainteresowania i przejmuj inicjatywę wtedy, gdy jest to niezbędne (przecież dokładnie wiesz kiedy!).
  1. Prowadź zdrowy tryb życia, żyw się tylko produktami z oznaczeniami NAJBARDZIEJ ZDROWE ROLNICTWO EVER a popijaj je wodą zbieraną płatkami róż w pełnię księżyca. Stań się również dobrym ziomkiem, który nie pogardzi kebabem wrzuconym na ruszt o czwartej nad ranem, w celu zniszczenia gastro.
  1. Jeżeli chcesz zwrócić na siebie jego uwagę bądź duszą towarzystwa. Gwiazda w świetle reflektorów, rzucająca ultra zabawnymi żartami to kobieta, z którą nie można się nudzić. Nie wyklucza to również bycia tajemniczą i mistyczną nimfą, która rzuca mroźnymi spojrzeniami a w przypływie hojności raczy go półsłówkiem.
  1. Dbaj o siebie – prezentuj się przy nim w starannym makijażu i dopracowanej fryzurze, słodko się uśmiechaj, kiedy nazywa Cię naturalną pięknością. Kiedy jednak ujrzy Twoje prawdziwe oblicze, po prostu przyznaj, że jesteś chora i zazwyczaj wyglądasz o wiele korzystniej.
  1. Zaprenumeruj wysokie obcasy, na facebooku zlajkuj wszystkie strony o feministycznym zabarwieniu i nie zapomnij na swojej tablicy wrzucić informacji o poszukiwaniu kota do kolekcji bo faceci to świnie. A w zbliżające się walentynki kup osiem kilogramów czekolady, szlochając zapodaj sobie maraton bridget i nienawidź świata, który w jakiś mistyczny sposób dał radę się sparować.

 

Powodzenia kochane! Pamiętajcie, że nawet gdy nie polujecie na modela Calvina Kleina, to życie będzie prostsze gdy staniecie się aniołkami VS.

xoxo

W.

Podziel się!

Podobne artykuły