5 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zrobisz tatuaż

#1 Nigdy nie znajdziesz pracy… w urzędzie. Niestety. To bolesny cios, ale być może nigdy nie będziesz mógł podbijać stosów papierków i obsługiwać petentów. Podobno chcieć to móc, więc może przychodząc każdego dnia w czarnym golfie zwiększysz swoje szanse, chociaż wciąż jest to opcja pod dużym znakiem zapytania. Mała fanaberia, a na zawsze przekreśli twoje szanse na karierę w urzędzie. Sad but true.

#2 Złamiesz rodzicom serce. Żeby było jasne, nigdy nie zranisz ich bardziej niż wtedy, gdy powiedziałeś im, że jesteś weganinem i od teraz nie będziesz jadał z nimi w niedziele schabowych, ale jednak.

#3 Na starość będziesz fatalnie wyglądać. I wcale nie chodzi o to, że twoje ciało naturalnie się pomarszczy, a buzia nie będzie tak promienista jak wtedy, gdy twój były zaprosił cię na pierwszą kawę w ’99. Chodzi o to, że to właśnie tatuaż zmasakruje twoje ciało, a ty już do końca swoich dni będziesz musiał pakować się w outfit, który zamaskuje te niedoskonałości.

#4 Zwiększa to prawdopodobieństwo odsiadki. Bo jak wszyscy dobrze wiemy, tatuaże wzmagają w człowieku pierwotne instynkty. Jeżeli do dziś byłeś spokojnym człowiekiem, to możesz się spodziewać najgorszego zaraz po tym, gdy wzór pokryje twoje ciało. Tak już jest, nie bez powodu większość typów w więzieniu jest wydziarana.

#5 Nikt nie będzie cię szanował. No bo jak traktować poważnie osobę, która w taki sposób szpeci swoje ciało? Nie ma nic rozsądnego w bazgraniu po swoich rękach czy nogach i najlepiej to ten ‘na czole se nabazgraj!!!!1’.

 

Generalnie nie ma lekko. Przemyśl to jeszcze 17829129 razy.

Podziel się!

Podobne artykuły